Середа, 2020-04-08, 6:21 AM

Рівненське АТ "Техносервіс"  (0362) 253-301       

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Обладнення
Сервіс
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Вагове обладнення

Ваги настільні циферблатні ВНЦ-2, ВНЦ-10,РН-10Ц13

Ваги настільні циферблатні типу ВНЦ. Особливістю цих ваг є сполучення дії двох важелів першого роду: рівноплечого важеля - коромисла й нерівноплечого - квадранта. Таке сполучення двох важелів дозволяє зважувати на вагах вантажі не тільки в межах шкали циферблата, але й більші маси вантажів з використанням гир.
По конструкції ваги ВНЦ-2 і ВНЦ-10 (РН-10Ц13) однакові й розрізняються тільки габаритами. Ваги складаються з корпуса, футляра, важільної системи, відлікового й вантажоприйомного пристроїв.
Корпус ваг являє собою штампований з листової сталі виріб секторної конфігурації, зі знімними передньою й задньою стінками, що мають засклені оглядові вікна. Корпус ваг установлений і закріплений на горизонтальній плиті, що опирається на чотири гвинтові ніжки, за допомогою яких ваги встановлюються в горизонтальне положення.
Горизонтальна плита, обичайка й кришка утворюють футляр, у якому укладений головний важіль. Корпус і футляр при складанні закривають передньою й задньою стінками, обичайкою й кришкою так, щоб доступ до внутрішнього механізму ваг неможливий був без порушення державного повірочного клейма.

Ваги товарні ВСП, ВСР, ВШП, ШСВ, РП


Товарні пересувні ваги відносяться до типу платформних важільних гирьових ваг. Вони застосовуються для зважування більших мас вантажів і в більшості випадків мають низько розташовану платформу великого розміру й високо розташоване коромисло зі шкалою або циферблатною головкою зі стрілками.
В основу конструкції товарних ваг покладена умова рівноваги нерівноплечого важеля. Залежно від співвідношення плечей розрізняють товарні ваги десяткові, сотенні, двосотенні, п'ятисотенні й тисячні. Це значить, що гирею масою 1 кг на таких вагах можна урівноважити вантаж масою 10, 100, 200, 500 і 1000 кг.
Найбільше поширення мають шкально-гирьові сотенні ваги наступних типів: ваги типу ВСР із хиткими важелями й коромислом, підвішеним на серзі, ваги типу ВСП із хиткою платформою й коромислом, що опирається на стійку, а також ваги типу ШСВ шкальні складані.

Ваги шкальні платформені ВШП-100


Ваги торговельні електронні ACS-15А


Ваги торговельні електронні ACS-15А призначені для статичного зважування вантажів і обчислення вартості зваженого вантажу. Ваги можуть застосовуватися на підприємствах суспільного харчування, торгівлі, при здійсненні розрахунків між покупцем і продавцем, а також в різних галузях промисловості. Ваги відповідають вимогам ГОСТ 29329-92.

Ваги випускаються в модифікаціях: ACS-15A, ACS-15B. Ваги оснащені наступними пристроями:
· автоматичним спостереженням за нулем;
· автоматичної і напівавтоматичної установки нуля;
· вибірки маси тари;
· сигналізацією про перевантаження.
Ваги мають можливість виконувати наступні сервісні функції:
· введення ціни товару;
· підрахунок сумарної вартості зваженого (вартості покупки);

Ваги торгові електронно-тензометричні типу ТВВаги торгові електронно-тензометричні типу ТВ призначені для статичного зважування різних товарів з визначенням маси, ціни за 1 кг і вартості товару, що зважується.
За допомогою таких ваг здійснюється якісне та швидке обслуговування покупців. Ваги використовуються в торгівлі, тому в них передбачено наявність двох дисплеїв (для покупця і продавця). Дисплей розташовується або в корпусі ваг, або на стійці. 
Ваги відповідають середньому класу точності згідно з вимогами ГОСТ 29329 "Весы для статического взвешивания. Общие технические требования". 
Ваги торгові складаються з вантажоприймального пристрою з вбудованими тензодатчиками, платформи з нержавіючої сталі і 3 світлодіодних дисплеїв з підсвічуванням (маса, ціна за 1 кг та вартість) з висотою символів 15 мм. Встановлення за рівнем здійснюється за допомогою чотирьох регулювальних ніжок. 
Ваги працюють від вбудованого акумулятора (до 50 годин) або від мережі змінного струму. 
Робоча температура ваг від -10 до +40 ° С. 
Ступінь захисту ваг - IP-20. 

Ваги торгові електронні з автономним живленням


Ваги торгові електронні призначені для зважування товару і визначення його вартості.
Ваги працюють:
від мережі 220В;
від автономного живлення (вбудований акумулятор або батареї, бортова мережа автомобіля).
Індикація ваг двох типів:
світлодіодна;
рідинно-кристалічна.
Функціональні можливості ваг:
двостороння індикація;
платформа, виготовлена з харчової нержавіючої сталі;
автоматична установка нуля;
компенсація маси тари;
пам'ять цін прямої (15 товарів) і непрямої (100 товарів) адресації;
обчислення сумарної вартості зважених товарів;
обчислення вартості штучного товару;
робота ваг в умовах вібрації;
інтерфейс RS232 (або під замовлення RS485), що дає можливість підключення ваг до принтеру для друку термоетикеток UNS-BP1.2, касового апарату (у тому числі "Датекс") або комп'ютеру.
Ваги внесені до Держреєстру України під номером У997-03.Пошук


Валюта

Курсы наличного обмена на сегодня


Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Погода

Погода в Украине


Copyright Kersteiner Web Design Studio © 2020