Четвер, 2020-06-04, 4:40 PM

Рівненське АТ "Техносервіс"  (0362) 253-301       

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Обладнення
Сервіс
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Ремонт холодильних вітрин
Рівненське АТ "Техносервіс" виконує якісний ремонт холодильних вітрин у Рiвне. 
Холодильна вітрина піддається інтенсивним навантаженням, завдяки частїй зміни товару, який в ній зберігається.  Найбільш частий симптом, який проявляється в холодильних вітринах старше 4-5 років це поступове зменшення холодопродуктивності. Дуже добре коли продавець вчасно помітив погану роботу холодильної вітрини, але найчастіше на холодильну вітрину звертають увагу після того коли безліч товару починає псуватися передчасно. 
У Рiвне існує і інші сервіси які пропонують послуги з ремонту холодильних вітрин, але не дивлячись на необхідну терміновість ремонту  холодильної вітрини - не поспішайте. Нашим майстрам часто доводиться реанімувати холодильну вітрину після втручання стороннього майстра, який виконував не якісний ремонт, і наслідки такого ремонту бувають катастрофічними. Прислухайтеся до нашої поради: 
1.Піддавати власному аналізу висловлювання майстра, впевненість або не впевненість пропозицій з вуст майстра відіграють велику роль,  адже якщо майстер не впевнено веде розмову, значить, він сам сумнівається в правильності своїх дій, які збирається застосувати до Вашої холодильній вітрині. 
2.Перед виконанням майстром будь-яких робіт, поставте запитання - «Чи гарантуєте ви якість виконаного ремонту?» І чим забезпечуєте  гарантію. Одного слова не достатньо! Майстер, що надає гарантійний талон на виконаний ремонт несе відповідальність юридичну! Відсутність гарантійних зобов'язань на виконані роботи вказує на вашу незахищеність у випадку поломки холодильної вітрини в недалекому майбутнєму. 
3.Зверніть увагу з наявністю, якого інструменту приїхав на ремонт холодильної вітрини майстер? У Рівне безліч майстрів працюють за  тією ж технологією, як і майстри виконували ремонт холодильного обладнання в 60х роках. Для виконання якісного ремонту холодильних  вітрин цього не достатньо. Перелік інструменту, який повинен мати холодильщик Ви знайдете у нас на сайті. 
Рівненське АТ "Техносервіс" виконує ремонт і ТО холодильних вітрин (Caravell, Cold, Pastafrigor, Технохолод, Olis, Rada, Kueppersbush,  Enofrigo, OSCAR ZARZOSA, DESMON, SCAIOLA, BOLARUS, KBS, Polair, Ledko, Linde, MAWI, Olis, Zanussi, Electrolux, TECNODOM, UNIS, Аріада, Харьковхолодмаш та ін) у стислі терміни з гідною якістю 
Основними споживачами холодильних вітрин, ще одного виду холодильного устаткування, призначеного для зберігання  і демонстрації кулінарних виробів і напівфабрикатів, є не тільки магазини, але підприємства громадського харчування. Для ресторанів, кафе, барів, їдалень холодильні вітрини також є невід'ємною частиною, наприклад, якщо планується продавати кондитерські вироби. Для цих цілей випускаються спеціальні кондитерські вітрини, що відповідають як естетичним вимогам, так і витримують спеціальні температурні режими, які підходять для кондитерських виробів. Вітрини випускаються в різних кольорах обробки і вибираються виходячи з габаритів і дизайну. 
Рівненське АТ "Техносервіс" виконує такі послуги:
- Заміна компресора холодильної вітрини
- Заміна конденсатора холодильної вітрини
- Заміна випарника холодильної вітрини
- Заміна фільтра-осушувача
- Перезаправка хладоном
- Усунення вологи в системі
- Усунення надлишку хладону
- Усунення підвищеного шуму, Перезаправка хладоном
- Усунення витоку хладону
- Чищення конденсатора
- Усунення витоку хладону у випарнику
- Заміна нагрівача і теплопредохранітеля
- Заміна теплопредохранітеля холодильника
- Заміна блоку управління холодильника
- Заміна ел. вентилятора холодильника
- Заміна нагрівача оттаікі холодильника
- Заміна пуско-захисного реле холодильника
- Заміна термодатчика холодильника
- Заміна ущільнення холодильника
- Перенавеска двері холодильника
- Діагностика несправності холодильника
І багато інших.
Роботи проводяться кваліфікованим персоналом.  Наші майстри гарантують якість виконаного ремонту наданням гарантійного талона. 
В наявності у наших майстрів є весь необхідний інструмент для діагностики і проведення якісного ремонту холодильної вітрини  Майстер, який проводить ремонт холодильної вітрини зацікавлений у наданні якісного ремонту, так як у нас працюють тільки; свідомі,відповідальні люди. Ми зарекомендували себе як люди підходять до всього професійно, постійне збільшення нових замовників на ремонт дозволило нам утримувати вартість за ремонт на нижчій позиції Києва та передмістя. Для нас кожен клієнт найважливіший.  На весь ремонт холодильного обладнання надаються гарантії, як на проведені роботи (від 1 до 3 місяців), так і на замінні запасні частини і вузли обладнання (від 3 до 6 місяців). Складаємо акти технічної експертизи і акти для списання холодильного обладнання. Вартість ремонту холодильного обладнання визначається на місці і залежить від вартості запасних частин і складності ремонту. Ремонт холодильного обладнання та сервісне обслуговування, здійснюються нашою компанією в Рiвне та області. Всі види ремонту холодильного обладнання виробляються в день приїзду фахівця і не вимагають транспортування устаткування в стаціонар. Наші фахівці виконують ремонт професійного холодильного обладнання широкого спектру найменувань, які у магазинах, супермаркетах, мережах громадського харчування, ресторанах, барах, кав'ярнях, розважальних центрах, нічних клубах, хлібопекарнях,  кондитерських та інших спеціалізованих підприємствах в будь-який зручний для Вас час. 
Зламалася холодильна вітрина? Перебуваєте в Рiвне, або ближньому передмісті?
Скористайтеся контактними телефонами для виклику майстра.
Ми Вас не підведемо.

Пошук


Валюта

Курсы наличного обмена на сегодня


Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Погода

Погода в Украине


Copyright Kersteiner Web Design Studio © 2020